• PONUKA KRÚŽKOV

Milí rodičia,

dnes sme Vašim deťom rozdali Vzdelávacie poukazy. Prosíme Vás, aby ste si vybrali z ponuky krúžkov na šk. rok 2023/2024 a následne ceruzou vpravo hore zaznačili číslo krúžku, o ktorý má Vaše dieťa záujem. Nezabudnite Vzdelávací poukaz podpísať a odovzdať po Vašom dieťati triednemu učiteľovi.

• Milí rodičia,

vyučovanie počas prvého školského týždňa bude prebiehať nasledovne:

Utorok/Streda:

1. ročník – do 10:00 hod.

2-4. ročník – do 11:00 hod.

5-9. ročník – do 12:00 hod.

Štvrtok /Piatok: vyučovanie na celej škole bude prebiehať podľa rozvrhu.

ŠKD funguje do 16:00 hod.

Je dôležité, aby žiaci používali čipy pri každom príchode do školy a následne aj pri výdaji stravy v školskej jedálni. Ak žiak čip v školskej jedálni nepoužije, bude im stiahnutá plná výška obedu – žiaci 1. stupňa - 2,10 €, žiaci 2. stupňa – 2,30 €.