• Rada rodičov

• Naša škola zažíva radosti a úspechy aj vďaka rade rodičov, ktorá svojou činnosťou pomáha predovšetkým žiakom, ale aj rodičom a pedagógom. Členovia rady mávajú pravidelné mesačné stretnutia, na ktorých prehodnocujú svoje aktivity a pripravujú nové akcie podľa svojho zvoleného plánu.

Rada rodičov organizuje rôzne akcie: ples rodičov s deťmi, turistický výlet do prírody, brigády pri úprave školy a jej okolia, lyžovačky, návšteva pútnického miesta, misijný jarmok, výroba adventných vencov.

V dnešnom hektickom svete nám tieto spoločne strávené chvíle umožňujú lepšie spoznávanie sa, cez relaxovanie objavovať blízkosť jeden druhého, čo je istou zárukou pre ľahšie zvládanie našich každodenných problémov.